Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Kvalifikace Žákovská liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Michal Bernard
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Mikuláš Brisuda
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Budiš
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Jan Byrtus
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Capouch
HC Kolín
16 - 0 - 1 - 3
Vilém Černohorský
TJ Sokol Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Vladimír Červinka
Jiskra Zruč n. Sáz.
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Dalecký
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 1 - 0
Matěj Doležal
TJ Sokol Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Michal Dvořák
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Felis
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Marek Fiala
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
6 - 0 - 0 - 3
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22 - 0 - 2 - 1
Pavel Holas
Sokol Vršovice B
10 - 0 - 1 - 0
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Martin Chvojka
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Jelínek
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
David Jeníček
TJ Sokol Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Jestříbek
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
David Kaisner
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
David Korel
Jiskra Zruč n. Sáz.
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Koubský
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Michal Kraus
HC Kolín
16 - 0 - 1 - 3
Libor Kutílek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Petr Loukota
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Maršálek
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Matějašek
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Mikan
TJ Sokol Chrudim
12 - 0 - 0 - 6
Josef Müller
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Myšák
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Radek Nauš
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Michal Nováček
Sokol Vršovice B
10 - 0 - 1 - 0
Filip Novák
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 0 - 5
Jan Novák
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Kolín
19 : 23
video
online
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
25 : 30
video
online
Sokol Chrudim - S.Vršovice B
24 : 24
video
online
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kolín
10
8
1
1
260 : 209
17
2
Ledeč n.S.
10
6
1
3
259 : 231
13
3
Zruč n.S.
10
5
2
3
270 : 251
12
4
S.Vršovice B
10
4
1
5
254 : 257
9
5
Sokol Chrudim
10
2
1
7
201 : 249
5
6
TJ Sokol Bělá
10
2
0
8
216 : 263
4
Tabulka střelců
Michal Pazdera
HC Kolín
92
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
57
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.