Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Kvalifikace Žákovská liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Roul
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Adam Pospíšil
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Adam Piešťanský
TJ Sokol Bělá p.B.
12 - 0 - 1 - 1
Aleš Řebíček
HC Kolín
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
David Kaisner
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
David Korel
Jiskra Zruč n. Sáz.
6 - 0 - 0 - 3
David Jeníček
TJ Sokol Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Maršálek
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Filip Novák
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 0 - 5
Filip Šulc
TJ Sokol Bělá p.B.
12 - 0 - 1 - 1
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22 - 0 - 2 - 1
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Jestříbek
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Dalecký
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 1 - 0
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Novák
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Budiš
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Jan Byrtus
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Jan Myšák
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
6 - 0 - 0 - 3
Josef Müller
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Josef Veselý
Jiskra Zruč n. Sáz.
6 - 0 - 0 - 3
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26 - 0 - 1 - 8
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Libor Kutílek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Jelínek
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Vítek
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Sauer
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Marek Fiala
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Marek Protiva
HC Kolín
10 - 0 - 0 - 5
Martin Felis
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Martin Posejpal
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Chvojka
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Kolín
19 : 23
video
online
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
25 : 30
video
online
Sokol Chrudim - S.Vršovice B
24 : 24
video
online
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kolín
10
8
1
1
260 : 209
17
2
Ledeč n.S.
10
6
1
3
259 : 231
13
3
Zruč n.S.
10
5
2
3
270 : 251
12
4
S.Vršovice B
10
4
1
5
254 : 257
9
5
Sokol Chrudim
10
2
1
7
201 : 249
5
6
TJ Sokol Bělá
10
2
0
8
216 : 263
4
Tabulka střelců
Michal Pazdera
HC Kolín
92
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
57
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.