Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Kvalifikace Žákovská liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Michal Bernard
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Mikuláš Brisuda
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Michal Dvořák
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Felis
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Koubský
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Libor Kutílek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Maršálek
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Matějašek
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Josef Müller
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Radek Nauš
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Plaščák
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Martin Posejpal
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
2 - 0 - 0 - 1
Adam Roul
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Řebíček
HC Kolín
2 - 0 - 0 - 1
Michal Sojka
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Stejskal
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Radek Svoboda
TJ Sokol Chrudim
2 - 0 - 0 - 1
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Budiš
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Jan Byrtus
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Marek Fiala
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Martin Chvojka
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Jelínek
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Jestříbek
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
David Kaisner
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Petr Loukota
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Myšák
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Jan Novák
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Michal Pokorný
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Adam Pospíšil
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Sauer
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Vítek
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Kolín
19 : 23
video
online
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
25 : 30
video
online
Sokol Chrudim - S.Vršovice B
24 : 24
video
online
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kolín
10
8
1
1
260 : 209
17
2
Ledeč n.S.
10
6
1
3
259 : 231
13
3
Zruč n.S.
10
5
2
3
270 : 251
12
4
S.Vršovice B
10
4
1
5
254 : 257
9
5
Sokol Chrudim
10
2
1
7
201 : 249
5
6
TJ Sokol Bělá
10
2
0
8
216 : 263
4
Tabulka střelců
Michal Pazdera
HC Kolín
92
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
57
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.