Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Kvalifikace Žákovská liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Michael Ransdorf
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Rok narození
2001
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.9.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
19.5. 16:00
AO300
Bohunice - HBC Olomouc 1966
13 : 28
19.5. 14:20
AO298
Ostrava - Bohunice
27 : 13
19.5. 13:30
AO297
HBC Olomouc 1966 - Zubří
21 : 22
19.5. 11:50
AO295
Zubří - Bohunice
31 : 19
19.5. 11:00
AO294
HBC Olomouc 1966 - Ostrava
26 : 16
19.5. 09:20
AO292
Ostrava - Zubří
23 : 27
27.4. 16:20
AO240
Liberec - Talent Škoda JS Plzeň
14 : 23
27.4. 15:30
AO239
Zlín - Zubří
17 : 21
27.4. 13:00
AO236
Zubří - HCB Karviná
27 : 17
27.4. 11:50
AO235
Zlín - Liberec
16 : 17
27.4. 09:20
AO232
HCB Karviná - Zlín
12 : 18
Žákovská liga starších žaček
9.2. 16:30
AP140
TJ Holešov - Háje
10 : 27
9.2. 14:00
AP137
Háje - Sokol Kobylisy II
12 : 18
9.2. 13:10
AP136
Slavia - DHC Plzeň
22 : 20
9.2. 10:40
AP133
TJ Holešov - Slavia
12 : 17
Přebor Prahy mužů
10.6. 20:45
BA056
Praha 4 - Čambavamba
27 : 21
6.5. 20:45
BA038
Praha 4 - Chodov C
38 : 26
25.11. 19:30
BA011
Čambavamba - Všenory
18 : 33
23.9. 20:15
BA010
Chodov C - Praha 4
24 : 33
Přebor Prahy žen
16.6. 16:00
BB056
Háje - Sokol Šťáhlavy
33 : 20
25.4. 18:00
BB029
Háje - Slavia VŠ Plzeň
25 : 28
23.11. 19:45
BB020
Střešovice S - Sokol Šťáhlavy
33 : 17
16.11. 19:45
BB009
Střešovice A - Slavia VŠ Plzeň
21 : 27
12.10. 19:45
BB022
Střešovice S - Háje
28 : 27
Přebor Prahy starších žáků
12.5. 13:40
BC098
Dukla B - Dukla A
7 : 21
12.5. 11:00
BC094
Dukla B - Chodov
20 : 18
Přebor Prahy mladších žáků
4.5. 13:00
BD177
Hostivice 2007 - Chodov B
16 : 18
4.5. 11:00
BD174
Hostivice 2007 - Chodov A
15 : 23
1.12. 11:40
BD095
Chodov A - L.Vršovice
25 : 16
1.12. 11:00
BD094
Hostivice 2007 - Chodov B
22 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Kolín
19 : 23
video
online
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
25 : 30
video
online
Sokol Chrudim - S.Vršovice B
24 : 24
video
online
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kolín
10
8
1
1
260 : 209
17
2
Ledeč n.S.
10
6
1
3
259 : 231
13
3
Zruč n.S.
10
5
2
3
270 : 251
12
4
S.Vršovice B
10
4
1
5
254 : 257
9
5
Sokol Chrudim
10
2
1
7
201 : 249
5
6
TJ Sokol Bělá
10
2
0
8
216 : 263
4
Tabulka střelců
Michal Pazdera
HC Kolín
92
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
57
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.